Необходимите документи за започване на работа можете да намерите ТУК.

Външна

„Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Бургас- обявява прием на документи за временна позиция за Сезон 2018 за "Работник товаро-разтоварна дейност"в отдел “Перонно обслужване и карго

Позицията е предназначена за кандидати без опит в авиацията.

Компанията предлага обучение преди активния летен сезон, като за времето, което е необходимо да се отдели за това обучение, е предвидено допълнително възнаграждение.

Основни задължения

  • Извършва обслужване на ВС на перона;

  • Поставя осигурителни конус около ВС при спазване на схемите на всяка авиокомпания;

  • Извършва приемане, сортиране ,товарене и разтоварване на багаж и карго ;

  • Работи с BRS –система ;

  • Извършва товаро-разтоварна дейност на перона и отговаря за целостта на багажа на пътниците;

  • Разпределя багажите и товарите в багажните отделения на ВС, съгласно нарежданията на Рампагента.

Изисквания:

  • Средно образование;

  • Желание за работа в екип.

Регистрирайте се в раздел КАРИЕРИ на fraport-bulgaria.com и изпратете своята кандидатура!

Ние оставяме летището в сърцето на всеки пътник!

Направете го и Вие!

Външна

„Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Варна - обявява прием на документи за временна позиция за Сезон 2018 за "Шофьор на цистерна"

  • Управление на технически изправен автомобил

  • Зареждане на специализираните автомобили за ГСМ с авиационно гориво

  • Отвеждане на автомобила до самолетната стоянка по очертана схема за движение и подхождане към самолета, спазвайки инструкциите за безопасност

  • Контролиране на техническото състояние на автомобила

  • Носене на отговорност за правилното и нагледно водене на пътните листи на автомобила

Изисквания

  • Средно образование

  • Свидетелство за правоуправление на МПС кат. С+Е

  • Професионален опит като шофьор с кат. С+Е минимум 2 години

  • Удостоверение за ADR

    Какво предлагаме ние?

  • атрактивно заплащане и работа на регулярни смени;

  • безплатни обучения и получаване на възнаграждение след успешното им преминаване;

  • допълнителни награди при добро представяне;

  • сезонен бонус;

  • безплатен фитнес център и лятно парти в края на сезона.

  • Регистрирайте се в раздел КАРИЕРИ на fraport-bulgaria.com и изпратете своята кандидатура!

Външна

„Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД – Летище Варна - обявява прием на документи за временна позиция за Сезон 2018 за позицията "Оператор наземно обслужване"

Основни задължения:

  • Товари, разтоварва и сортира багажи, карго пратки и др. на/от въздухоплавателно средство (ВС) и в сортировъчно хале;

  • Управлява самолетообслужваща техника (СОТ) при обслужване на ВС: Електрокар, Влекач, Самоходна багажна лента, Микробус;

  • По време на обслужването на ВС спазва инструкциите по разпределението на товара, дадени от Координатор наземно обслужване;

  • Обработва документи, свързани с работата на МПС и самолетообслужваща техника (СОТ), както и документи, свързани с оперативната работа.

    Изисквания:

  • Свидетелство за правоуправление на МПС/категория "В";

  • Удостоверение за правоспособност за работа с мотокар и електрокар e предимство.

Външна

“Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД за поредна година дава възможност на студенти да получат практически опит. Компанията обявява прием на документи за стажантска позиция в отдел „Наземно обслужване” летище Варна.

Вие ще имате възможност да се запознаете с оперативната работа по обслужване на въздухоплавателно средство както и да координирате предполетната му подготовка.

Изисквания:

* Студент, Авиационна специалност е предимство
* Владеене на английски език
* Комуникативна и мотивирана личност, умение за работа в екип

Ако виждате своя шанс за кариерно развитие в нашата компания, можете да кандидатствате не по-късно от 30.06.2018г!

1